+45 70 21 70 21

Vent venligst...

SOLAR PLUS Katalog

Viser 1-60 af 310 produkter 1 2 3 4 5 6 Næste
= På lager
= Ring for lager
På lager: 5035
SOLAR PLUS Adapter LC duplex OM3 multimode,  farve: aqua
SOLAR PLUS Adapter LC duplex OM3 multimode, farve: aqua
SKU: SLCUPHBRD-AQ
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 496
SOLAR PLUS Adapter LC duplex OM4 multimode,  farve: violet
SOLAR PLUS Adapter LC duplex OM4 multimode, farve: violet
SKU: SLCUPHBRD-EV
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 354
SOLAR PLUS Adapter LC/APC duplex, singlemode,  farve: grøn
SOLAR PLUS Adapter LC/APC duplex, singlemode, farve: grøn
SKU: SLCAUZR02D
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 3426
SOLAR PLUS Adapter LC/UPC duplex, singlemode,  farve: blå
SOLAR PLUS Adapter LC/UPC duplex, singlemode, farve: blå
SKU: SLCUZR02D
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 211
SOLAR PLUS Adapter LC/UPC quad, singlemode,  farve: blå
SOLAR PLUS Adapter LC/UPC quad, singlemode, farve: blå
SKU: SLCUZR02QUAD
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 242
SOLAR PLUS Adapter SC duplex OM3 multimode,  farve: aqua
SOLAR PLUS Adapter SC duplex OM3 multimode, farve: aqua
SKU: SSCUPHBRD-AQ
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 43
SOLAR PLUS Adapter SC duplex OM4, multimode,  farve: violet
SOLAR PLUS Adapter SC duplex OM4, multimode, farve: violet
SKU: SSCUPHBRD-EV
Produkt: Kabelkomponenter
Ring for lager
SOLAR PLUS Adapter SC/APC duplex, singlemode,  farve: grøn
SOLAR PLUS Adapter SC/APC duplex, singlemode, farve: grøn
SKU: SSCAUZR02D
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 1030
SOLAR PLUS Adapter SC/APC simplex, singlemode,  farve: grøn
SOLAR PLUS Adapter SC/APC simplex, singlemode, farve: grøn
SKU: SSCAUZR02S
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 1362
SOLAR PLUS Adapter SC/UPC duplex, singlemode,  farve: blå
SOLAR PLUS Adapter SC/UPC duplex, singlemode, farve: blå
SKU: SSCUZR02D
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 561
SOLAR PLUS Adapter SC/UPC simplex, singlemode,  farve: blå
SOLAR PLUS Adapter SC/UPC simplex, singlemode, farve: blå
SKU: SSCUZR02S
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 19
SOLAR PLUS Bagplade til 10 HE vægrack, (BxH) 420x417 mm
På lager: 5
SOLAR PLUS Bagplade til 15 HE vægrack, (BxH) 420x639 mm
På lager: 5
SOLAR PLUS Bagplade til 20 HE vægrack, (BxH) 420x862 mm
På lager: 4
SOLAR PLUS Bagplade til 6 HE vægrack, (BxH) 420x240 mm
På lager: 26
SOLAR PLUS Blindplade plast 19" 1HE Farve: sort, pakke af 10 stk.
På lager: 3508
SOLAR PLUS Blindprop til fiber patchpanel,  SC duplex, farve: sort
På lager: 4613
SOLAR PLUS Blindprop til fiber patchpanel,  SC simplex & LC duplex , farve: sort
På lager: 70455
SOLAR PLUS Datakabel kat 5e U/UTP (4x2xAWG24) 305 m box, farve: hvid, CPR klasse: Dca s2-d2-a1
SOLAR PLUS Datakabel kat 5e U/UTP (4x2xAWG24) 305 m box, farve: hvid, CPR klasse: Dca s2-d2-a1
SKU: DK-ICD5EUW.305-V1
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
På lager: 48495
SOLAR PLUS Datakabel kat 5e U/UTP (4x2xAWG24) 305m box, for udendørs brug, farve: sort UV resistent PE kappe, CPR klasse: Fca
SOLAR PLUS Datakabel kat 5e U/UTP (4x2xAWG24) 305m box, for udendørs brug, farve: sort UV resistent PE kappe, CPR klasse: Fca
SKU: DK-IC5EUPEB.305
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
På lager: 19000
SOLAR PLUS Datakabel kat 5e U/UTP (4x2xAWG24) 500 m tromle, farve: hvid, CPR klasse: Dca s2-d2-a1
SOLAR PLUS Datakabel kat 5e U/UTP (4x2xAWG24) 500 m tromle, farve: hvid, CPR klasse: Dca s2-d2-a1
SKU: DK-ICD5EUW.500-V1
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
På lager: 8000
SOLAR PLUS Datakabel kat 5e U/UTP 2x(4x2xAWG24) 500 m tromle, farve: hvid, CPR klasse: Dca s2-d2-a1
SOLAR PLUS Datakabel kat 5e U/UTP 2x(4x2xAWG24) 500 m tromle, farve: hvid, CPR klasse: Dca s2-d2-a1
SKU: DK-ICD5EUDXW.500-V1
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
På lager: 1525
SOLAR PLUS Datakabel kat5e U/UTP (4x2xAWG24),  blød leder, farve: blå med PVC kappe, 305 m boks
SOLAR PLUS Datakabel kat5e U/UTP (4x2xAWG24), blød leder, farve: blå med PVC kappe, 305 m boks
SKU: DK-PC5EUB.305
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
På lager: 1220
SOLAR PLUS Datakabel kat5e U/UTP (4x2xAWG24),  blød leder, farve: grøn med PVC kappe, 305 m boks
SOLAR PLUS Datakabel kat5e U/UTP (4x2xAWG24), blød leder, farve: grøn med PVC kappe, 305 m boks
SKU: DK-PC5EUG.305
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
På lager: 6405
SOLAR PLUS Datakabel kat5e U/UTP (4x2xAWG24),  blød leder, farve: hvid med PVC kappe, 305 m boks
SOLAR PLUS Datakabel kat5e U/UTP (4x2xAWG24), blød leder, farve: hvid med PVC kappe, 305 m boks
SKU: DK-PC5EUW.305
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
På lager: 610
SOLAR PLUS Datakabel kat5e U/UTP (4x2xAWG24),  blød leder, farve: rød med PVC kappe, 305 m boks
SOLAR PLUS Datakabel kat5e U/UTP (4x2xAWG24), blød leder, farve: rød med PVC kappe, 305 m boks
SKU: DK-PC5EUR.305
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
På lager: 4221
SOLAR PLUS Fiberkabel 12x50/125 OM3, CTC - central tube kabel, indendørs / udendørs, anvendes i rør udendørs, farve: sort, CPR klasse: Eca
På lager: 4455
SOLAR PLUS Fiberkabel 12x50/125 OM4, CTC - central tube kabel, indendørs / udendørs, anvendes i rør udendørs, farve: sort, CPR klasse: Eca
På lager: 27062
SOLAR PLUS Fiberkabel 12x9/125 OS2 G657A1 CTC - central tube kabel, indendørs / udendørs, anvendes i rør udendørs, farve: sort, CPR klasse: Eca
På lager: 2989
SOLAR PLUS Fiberkabel 24x50/125 OM3, CTC - central tube kabel, indendørs / udendørs, anvendes i rør udendørs, farve: sort, CPR klasse: Eca
På lager: 1166
SOLAR PLUS Fiberkabel 24x50/125 OM4, CTC - central tube kabel, indendørs / udendørs, anvendes i rør udendørs, farve: sort, CPR klasse: Eca
På lager: 91765
SOLAR PLUS Fiberkabel 24x9/125 OS2 G657A1 CTC - central tube kabel, indendørs / udendørs, anvendes i rør udendørs, farve: sort, CPR klasse: Eca
På lager: 694
SOLAR PLUS Fiberkabel 48x9/125 OS2, G657A1, LTC - loose tube kabel, indendørs / udendørs, anvendes i rør udendørs, farve: sort, CPR klasse: Eca
På lager: 7140
SOLAR PLUS Fiberkabel 4x50/125 OM3, CTC - central tube kabel, indendørs / udendørs, anvendes i rør udendørs, farve: sort, CPR klasse: Eca
På lager: 4741
SOLAR PLUS Fiberkabel 8x50/125 OM3, CTC - central tube kabel, indendørs / udendørs, anvendes i rør udendørs, farve: sort, CPR klasse: Eca
På lager: 3899
SOLAR PLUS Fiberkabel 8x9/125 OS2 G657A1 CTC - central tube kabel, indendørs / udendørs, anvendes i rør udendørs, farve: sort, CPR klasse: Eca
Viser 1-60 af 310 produkter 1 2 3 4 5 6 Næste