+45 70 21 70 21

Vent venligst...

OPTIFAB Katalog

Viser 1-60 af 170 produkter 1 2 3 Næste
= På lager
= Ring for lager
På lager: 546
OPTIFAB Adapter LC duplex multimode,  farve: beige.
OPTIFAB Adapter LC duplex multimode, farve: beige.
SKU: SLCUPHBRD
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 6
OPTIFAB Adapter LC quad multimode,  farve: beige.
På lager: 287
OPTIFAB Adapter SC duplex multimode,  farve: beige.
OPTIFAB Adapter SC duplex multimode, farve: beige.
SKU: SSCUPHBRD
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 338
OPTIFAB Adapter SC simplex multimode,  farve: beige.
OPTIFAB Adapter SC simplex multimode, farve: beige.
SKU: SSCUPHBRS
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 6580
OPTIFAB Adapter ST simplex multimode,  farev: krom.
OPTIFAB Adapter ST simplex multimode, farev: krom.
SKU: SSTUPHBR
Produkt: Kabelkomponenter
På lager: 17
OPTIFAB Patchkabel LC-LC 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-LC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S1LCLC62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Længde: 1m
På lager: 21
OPTIFAB Patchkabel LC-LC 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-LC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S2LCLC62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Længde: 2m
På lager: 51
OPTIFAB Patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S1LCSC62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Længde: 1m
På lager: 2
OPTIFAB Patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S10LCSC62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Længde: 10m
På lager: 19
OPTIFAB Patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S2LCSC62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Længde: 2m
På lager: 58
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 50/125 OM2 multimode,  duplex, længde: 1,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
SKU: S1LCST50DOR
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 1m
På lager: 86
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 50/125 OM2 multimode,  duplex, længde: 2,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
SKU: S2LCST50DOR
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 2m
På lager: 25
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S1LCST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 1m
På lager: 13
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S10LCST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 10m
På lager: 31
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S2LCST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 2m
På lager: 5
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 5,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel LC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 5,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S5LCST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 5m
På lager: 12
OPTIFAB Patchkabel SC-SC 50/125 OM2 multimode,  duplex, længde: 1,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel SC-SC 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
SKU: S1SCSC50DOR
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Længde: 1m
På lager: 7
OPTIFAB Patchkabel SC-SC 50/125 OM2 multimode,  duplex, længde: 2,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel SC-SC 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
SKU: S2SCSC50DOR
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Længde: 2m
På lager: 12
OPTIFAB Patchkabel SC-SC 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel SC-SC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S1SCSC62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Længde: 1m
På lager: 4
OPTIFAB Patchkabel SC-SC 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel SC-SC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S2SCSC62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Længde: 2m
På lager: 21
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 50/125 OM2 multimode,  duplex, længde: 1,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
SKU: S1SCST50DOR
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 1m
På lager: 16
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 50/125 OM2 multimode,  duplex, længde: 2,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
SKU: S2SCST50DOR
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 2m
På lager: 54
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S1SCST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 1m
På lager: 6
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S10SCST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 10m
På lager: 208
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S2SCST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 2m
På lager: 37
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 3,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 3,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S3SCST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 3m
På lager: 4
OPTIFAB Patchkabel ST-ST 50/125 OM2 multimode,  duplex, længde: 10,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel ST-ST 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 10,0 meter, farve: orange med LSZH kappe.
SKU: S10STST50DOR
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 10m
På lager: 22
OPTIFAB Patchkabel ST-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel ST-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S1STST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 1m
På lager: 2
OPTIFAB Patchkabel ST-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel ST-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S10STST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 10m
På lager: 2
OPTIFAB Patchkabel ST-ST 62,5/125 OM1 multimode,  duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
OPTIFAB Patchkabel ST-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe.
SKU: S2STST62DGY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: ST  -  Længde: 2m
På lager: 296
OPTIFAB Pigtail LC 50/125 OM2 multimode,  præ-termineret konnektor,  længde: 2,0 meter.
OPTIFAB Pigtail LC 50/125 OM2 multimode, præ-termineret konnektor, længde: 2,0 meter.
SKU: S2LC50E-OR
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 2m
På lager: 368
OPTIFAB Pigtail LC 62,5/125 OM1 multimode,  præ-termineret konnektor,  længde: 2,0 meter.
OPTIFAB Pigtail LC 62,5/125 OM1 multimode, præ-termineret konnektor, længde: 2,0 meter.
SKU: S2LC62E-GY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 2m
På lager: 280
OPTIFAB Pigtail SC 50/125 OM2 multimode,  præ-termineret konnektor,  længde: 2,0 meter.
OPTIFAB Pigtail SC 50/125 OM2 multimode, præ-termineret konnektor, længde: 2,0 meter.
SKU: S2SC50E-OR
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 2m
På lager: 733
OPTIFAB Pigtail SC 62,5/125 OM1 multimode,  præ-termineret konnektor,  længde: 2,0 meter.
OPTIFAB Pigtail SC 62,5/125 OM1 multimode, præ-termineret konnektor, længde: 2,0 meter.
SKU: S2SC62E-GY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 2m
På lager: 1404
OPTIFAB Pigtail ST 62,5/125 OM1 multimode,  præ-termineret konnektor,  længde: 2,0 meter.
OPTIFAB Pigtail ST 62,5/125 OM1 multimode, præ-termineret konnektor, længde: 2,0 meter.
SKU: S2ST62E-GY
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 2m
Viser 1-60 af 170 produkter 1 2 3 Næste