+45 70 21 70 21

Vent venligst...

NETCONNECT Katalog

Viser 1-60 af 294 produkter 1 2 3 4 5 Næste
= På lager
= Ring for lager
På lager: 2
NETCONNECT 'Patchkabel LC-LC 50/125 OM3 multimode duplex Længde: 15,0 meter Farve: aqua med LSZH kappe
NETCONNECT 'Patchkabel LC-LC 50/125 OM3 multimode duplex Længde: 15,0 meter Farve: aqua med LSZH kappe
SKU: 1-6536969-5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
På lager: 7400
NETCONNECT Alkohol servietter for rensning rengøring af fiber (200 stk)
Viser 1-60 af 294 produkter 1 2 3 4 5 Næste