+45 70 21 70 21

Vent venligst...

MERCODAN Katalog

Viser 1-60 af 811 produkter 1 2 3 4 5 ... 14 Næste
= På lager
= Ring for lager
På lager: 3890
MERCODAN Amerikansk netledning 1,8m sort, A+C Mickey Mouse, stik, SVT 18AWG/3C, 10A-125V, UL Godkendelse,  US Power Cord, Type B
MERCODAN Amerikansk netledning 1,8m sort, A+C Mickey Mouse, stik, SVT 18AWG/3C, 10A-125V, UL Godkendelse, US Power Cord, Type B
SKU: 580820009
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik US (Type B)  -  Konnektor 2: C5 kobling
På lager: 2588
MERCODAN Amerikansk netledning 1,8m til C13, A+C, sort,, SVT 18AWG/3C, 10A-125V, UL Godkendelse,  US Power Cord, Type B
MERCODAN Amerikansk netledning 1,8m til C13, A+C, sort,, SVT 18AWG/3C, 10A-125V, UL Godkendelse, US Power Cord, Type B
SKU: 580820007
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik US (Type B)  -  Konnektor 2: C13 kobling
På lager: 2151
MERCODAN Amerikansk netledning,  1,8m til C7, shaver stik, sort, NISPT-2 18AWGx2C, 10A-125V, UL Godkendelse,  US Power Cord
MERCODAN Amerikansk netledning, 1,8m til C7, shaver stik, sort, NISPT-2 18AWGx2C, 10A-125V, UL Godkendelse, US Power Cord
SKU: 580820008
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik US (Type A)  -  Konnektor 2: C7 kobling
På lager: 82
MERCODAN Audio phonokabel HQ 20,0m, Phono-han til phono-han,  sort
MERCODAN Audio phonokabel HQ 20,0m, Phono-han til phono-han, sort
SKU: 232201
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: RCA  -  Konnektor 2: RCA
Ring for lager
MERCODAN Audio/ Videokabel RG59/U, phono han/han, 10,0m sort
MERCODAN Audio/ Videokabel RG59/U, phono han/han, 10,0m sort
SKU: 50337
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: RCA  -  Konnektor 2: RCA
På lager: 1870
MERCODAN Australsk netledning 1,8m sort, A+C Mickey Mouse, stik, H05VV-F3G0, 75mm²,  10A-250V, C5, SAA Godkendelse,  Australia Power Cord
MERCODAN Australsk netledning 1,8m sort, A+C Mickey Mouse, stik, H05VV-F3G0, 75mm², 10A-250V, C5, SAA Godkendelse, Australia Power Cord
SKU: 580820010
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik (Type I)  -  Konnektor 2: C5 kobling
På lager: 194
MERCODAN Australsk netledning 1,8m til C13, A+C, sort, H05V, V-F 3G 0,75mm², 10A-250V.,  SAA Godkendelse,  Australia Power Cord
MERCODAN Australsk netledning 1,8m til C13, A+C, sort, H05V, V-F 3G 0,75mm², 10A-250V., SAA Godkendelse, Australia Power Cord
SKU: 580820011
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik (Type I)  -  Konnektor 2: C13 kobling
På lager: 759
MERCODAN Brasilliansk netledning 1,8m sort, A+C Mickey, Mouse stik, H05VV-F 3G 0,75mm², 10A-250V, INMETRO Godkendelse,  Brazil Power Cord
MERCODAN Brasilliansk netledning 1,8m sort, A+C Mickey, Mouse stik, H05VV-F 3G 0,75mm², 10A-250V, INMETRO Godkendelse, Brazil Power Cord
SKU: 580820012
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik (Type J)  -  Konnektor 2: C5 kobling
På lager: 28
MERCODAN Displayport adaptor kabel, Displayport han: Mini displayport hun, 0,15m, sort
MERCODAN Displayport adaptor kabel, Displayport han: Mini displayport hun, 0,15m, sort
SKU: 289258
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: mini DisplayPort
På lager: 232
MERCODAN Displayport til DVI Adaptor 0,15m, Han:Hun, sort, Classic
MERCODAN Displayport til DVI Adaptor 0,15m, Han:Hun, sort, Classic
SKU: 865000
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI
Ring for lager
MERCODAN DVI/RGB converter
Ring for lager
MERCODAN DVI:Analog Monitoradapter,  DVI-I Han : HD D-Sub 15 hun
MERCODAN DVI:Analog Monitoradapter, DVI-I Han : HD D-Sub 15 hun
SKU: 565000
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DVI  -  Konnektor 2: VGA
På lager: 531
MERCODAN EDB-netkabel 1,8m sort, Mickey Mouse: EDB-ben m/jord, H05VV-F 3G 0,75 mm², Smartplug
MERCODAN EDB-netkabel 1,8m sort, Mickey Mouse: EDB-ben m/jord, H05VV-F 3G 0,75 mm², Smartplug
SKU: 910900
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik (Type K)  -  Konnektor 2: C5 kobling
Ring for lager
MERCODAN EDB-stikdåse m 3 udtag m/jord 10,0m hvid
MERCODAN EDB-stikdåse m 3 udtag m/jord 10,0m hvid
SKU: 983180
Type: Elektrisk hardware
Ring for lager
MERCODAN EDB-stikdåse m 3 udtag m/jord 3,0m hvid
MERCODAN EDB-stikdåse m 3 udtag m/jord 3,0m hvid
SKU: 983130
Type: Elektrisk hardware
Ring for lager
MERCODAN EDB-stikdåse m 3 udtag m/jord 5,0m hvid
MERCODAN EDB-stikdåse m 3 udtag m/jord 5,0m hvid
SKU: 983150
Type: Elektrisk hardware
Ring for lager
MERCODAN EDB-stikdåse m.6 udtag m/jord 5,0m hvid
MERCODAN EDB-stikdåse m.6 udtag m/jord 5,0m hvid
SKU: 985204
EDB-stikdåse m.6 udtag m/jord 5,0m hvid
Ring for lager
MERCODAN EL-stikdåse med 3 udtag 3m
MERCODAN EL-stikdåse med 3 udtag 3m
SKU: 980630
EL-stikdåse med 3 udtag 3m
Ring for lager
MERCODAN EL-stikdåse med 3 udtag u/jord  5,0m ledning, hvid.
Ring for lager
MERCODAN EL-stikdåse med 3 udtag, u/jord 10,0m ledning, hvid.
Ring for lager
MERCODAN EL-stikdåse med 6 udtag m/jord og afbryder, EDB kontakt 10m ledning, hvid
MERCODAN EL-stikdåse med 6 udtag m/jord og afbryder, EDB kontakt 10m ledning, hvid
SKU: 982959
EL-stikdåse med 6 udtag m/jord og afbryder, EDB kontakt 10m ledning, hvid
Ring for lager
MERCODAN EL-stikdåse med 6 udtag m/jord og afbryder, EDB kontakt 3,0m ledning, hvid
MERCODAN EL-stikdåse med 6 udtag m/jord og afbryder, EDB kontakt 3,0m ledning, hvid
SKU: 982953
EL-stikdåse med 6 udtag m/jord og afbryder, EDB kontakt 3,0m ledning, hvid
Ring for lager
MERCODAN EL-stikdåse med 6 udtag u/jord afbryder, 10,0m ledning
MERCODAN EL-stikdåse med 6 udtag u/jord afbryder, 10,0m ledning
SKU: 982860
EL-stikdåse med 6 udtag u/jord afbryder, 10,0m ledning
Ring for lager
MERCODAN EL-stikdåse med 6 udtag  u/jord 3,0m Ledning
MERCODAN EL-stikdåse med 6 udtag  u/jord 3,0m Ledning
SKU: 982830
EL-stikdåse med 6 udtag u/jord 3,0m Ledning
Ring for lager
MERCODAN EL-stikdåse med 6 udtag  u/jord 5,0 meter Ledning
MERCODAN EL-stikdåse med 6 udtag  u/jord 5,0 meter Ledning
SKU: 982858
EL-stikdåse med 6 udtag u/jord 5,0 meter Ledning
På lager: 1850
MERCODAN Engelsk netledning 1,8m til C13, B+C, 5 AMP, sikring, sort, H05VV-F 3G 0,75mm², 5A-250V, ASTA Godkendelse,  UK Power Cord
MERCODAN Engelsk netledning 1,8m til C13, B+C, 5 AMP, sikring, sort, H05VV-F 3G 0,75mm², 5A-250V, ASTA Godkendelse, UK Power Cord
SKU: 580820005
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik UK (Type G)  -  Konnektor 2: C13 kobling
På lager: 244
MERCODAN Engelsk netledning 1,8m, sort, B + C Mickey Mouse, stik, 5A-250V 3x0, 75mm²,  5 amp. sikring., ASTA Godkendelse,  UK Power Cord
MERCODAN Engelsk netledning 1,8m, sort, B + C Mickey Mouse, stik, 5A-250V 3x0, 75mm², 5 amp. sikring., ASTA Godkendelse, UK Power Cord
SKU: 580820004
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik UK (Type G)  -  Konnektor 2: C5 kobling
På lager: 851
MERCODAN Engelsk netledning,  1,8m til C7, B+C, shaver stik,, sort, 3A-250V, H05VVH2-F2x0, 75mm²,  ASTA Godkendelse,  UK Power Cord
MERCODAN Engelsk netledning, 1,8m til C7, B+C, shaver stik,, sort, 3A-250V, H05VVH2-F2x0, 75mm², ASTA Godkendelse, UK Power Cord
SKU: 580820006
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik UK (Type G)  -  Konnektor 2: C7 kobling
På lager: 42
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 0,5m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 0,5m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400000
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
På lager: 70
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 1,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 1,0m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
På lager: 24
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 10,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 10,0m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400006
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
Ring for lager
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 15,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 15,0m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400007
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
På lager: 86
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 2,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 2,0m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
Ring for lager
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 20,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 20,0m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400008
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
Ring for lager
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 25,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 25,0m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400009
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
På lager: 25
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 3,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 3,0m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
På lager: 12
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 30,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 30,0m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400010
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
Ring for lager
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 5,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 5,0m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400004
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
På lager: 20
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 7,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM2 7,0m, 50/125, multimode, Duplex, Orange, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
På lager: 19
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM3 0,5m, 50/125, multimode,  Duplex, Aqua, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM3 0,5m, 50/125, multimode, Duplex, Aqua, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400011
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
Ring for lager
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM3 1,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Aqua, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM3 1,0m, 50/125, multimode, Duplex, Aqua, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400012
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
På lager: 23
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM3 10,0m, 50/125, multimode,  Duplex, Aqua, 2mm, LSZH Halogenfri
MERCODAN Fiberpatchkabel LC-LC OM3 10,0m, 50/125, multimode, Duplex, Aqua, 2mm, LSZH Halogenfri
SKU: 40400017
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
Viser 1-60 af 811 produkter 1 2 3 4 5 ... 14 Næste