+45 70 21 70 21

Vent venligst...

MELLANOX Katalog

Viser 1-60 af 588 produkter 1 2 3 4 5 ... 10 Næste
= På lager
= Ring for lager
Forventes på lager: 05-08-2021
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+ , MM
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+ , MM
SKU: MFM1T02A-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager: 18-10-2021
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+, SM
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+, SM
SKU: MFM1T02A-LR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ring for lager
MELLANOX 10/100G 1U Open Ethernet
MELLANOX 10/100G 1U Open Ethernet
SKU: MSN2410-BB2F
Produkt: Administreret  -  Porte: 56  -  Hastighed: 10Gbps
Forventes på lager: 13-09-2021
MELLANOX 100GBASE CWDM4 IB EDR / ETH 1310nm, LC, 2km
MELLANOX 100GBASE CWDM4 IB EDR / ETH 1310nm, LC, 2km
SKU: MMA1L30-CM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager: 11
MELLANOX 100GbE transceiver,  QSFP28, LC-LC, 1310nm, LR4 10k
MELLANOX 100GbE transceiver, QSFP28, LC-LC, 1310nm, LR4 10k
SKU: MMA1L10-CR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager: 27-08-2021
MELLANOX 10G SFP+DAC Twinax Cbl 3m Passive
MELLANOX 10G SFP+DAC Twinax Cbl 3m Passive
SKU: MCP2104-X003B
Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+
På lager: 416
MELLANOX 10Gbe QSFP To SFP+
MELLANOX 10Gbe QSFP To SFP+
SKU: MAM1Q00A-QSA-SP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager: 27-08-2021
MELLANOX 1100W AC Power Supply C2P Airflow
Forventes på lager: 03-08-2021
MELLANOX 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze SX6005
Forventes på lager: 03-08-2021
MELLANOX 2 Year Ext Warranty Bronze f Cooper Cab
Ring for lager
MELLANOX 25GBASE-LR SFP28 SMF 1310nm, LC, 10km
MELLANOX 25GBASE-LR SFP28 SMF 1310nm, LC, 10km
SKU: MMA2L20-AR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ring for lager
MELLANOX 25GBE QSFP28 To SFP28
MELLANOX 25GBE QSFP28 To SFP28
SKU: MAM1Q00A-QSA28-S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager: 04-08-2021
MELLANOX 2Y Ext Wrrty 3Ys Bronze Bluefld
På lager: 2
MELLANOX 300W POWER SUPPLY W/ CONNECTOR SIDE TO P
På lager: 37
MELLANOX 40GBASE-SR4 QSFP+ Transceiver MPO, 850nm, 150m
MELLANOX 40GBASE-SR4 QSFP+ Transceiver MPO, 850nm, 150m
SKU: MMA1B00-B150D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ring for lager
MELLANOX 4610-54P 48 Port 1U PoE Switch ONIE, 48x1GbE, 4x10GbE, C2P
MELLANOX 4610-54P 48 Port 1U PoE Switch ONIE, 48x1GbE, 4x10GbE, C2P
SKU: 4610-54P-O-AC-F-V1
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 1Gbps
Ring for lager
MELLANOX 4610-54T 48 Port 1U Switch ONIE, 48x1GbE, 4x10GbE, C2P
MELLANOX 4610-54T 48 Port 1U Switch ONIE, 48x1GbE, 4x10GbE, C2P
SKU: 4610-54T-O-AC-F-V1
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 1Gbps
Ring for lager
MELLANOX 5812-54T 48x10GbE RJ45 6x40GbE QSFP, Dual 400W PSU
MELLANOX 5812-54T 48x10GbE RJ45 6x40GbE QSFP, Dual 400W PSU
SKU: 5812-54T-O-AC-B
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 10Gbps
På lager: 3
MELLANOX Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb/S 30m
MELLANOX Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb/S 30m
SKU: MFS1S50-H030E
Konnektor 1: QSFP56  -  Color: Vand
Ring for lager
MELLANOX Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb/S 3m
MELLANOX Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb/S 3m
SKU: MFS1S50-H003E
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Color: Vand
Ring for lager
MELLANOX Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb/S 5m
MELLANOX Act Fib Cab IB HDR up t 200Gb/S 5m
SKU: MFS1S50-H005E
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: 2 x QSFP56  -  Color: Vand
Ring for lager
MELLANOX Act Fib Cab IB QDR/FDR10 40Gb/s QSFP 15m
MELLANOX Act Fib Cab IB QDR/FDR10 40Gb/s QSFP 15m
SKU: MC2206310-015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Orange
På lager: 1
MELLANOX Act Fib Cab VPI 56Gb/s QSFP 5m
MELLANOX Act Fib Cab VPI 56Gb/s QSFP 5m
SKU: MC220731V-005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP  -  Konnektor 2: QSFP  -  Color: Orange
Ring for lager
MELLANOX Act Fib Hybrid ETH 100GbE
MELLANOX Act Fib Hybrid ETH 100GbE
SKU: MFA7A50-C030
Konnektor 1: QSFP28  -  Color: Blå
Ring for lager
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 10m
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 10m
SKU: MFS1S00-H010E
Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: QSFP56
Forventes på lager: 29-09-2021
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 10m
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 10m
SKU: MFS1S50-H010E
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: 2 x QSFP56  -  Color: Vand
Ring for lager
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 15m
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 15m
SKU: MFS1S50-H015E
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: 2 x QSFP56  -  Color: Vand
Ring for lager
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 3m
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 3m
SKU: MFS1S00-H003E
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: QSFP56  -  Color: Vand
Ring for lager
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 5m
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 5m
SKU: MFS1S00-H005E
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: QSFP56  -  Color: Vand
Ring for lager
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb/s QSFP56 15m
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb/s QSFP56 15m
SKU: MFS1S00-H015E
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: QSFP56  -  Color: Vand
Forventes på lager: 30-08-2021
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb/s QSFP56 20m
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb/s QSFP56 20m
SKU: MFS1S00-H020E
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: QSFP56  -  Color: Vand
Ring for lager
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb/s QSFP56 30m
MELLANOX Act Fiber Cbl IB HDR <200Gb/s QSFP56 30m
SKU: MFS1S00-H030E
Type: Fiber  -  Konnektor 1: QSFP56  -  Konnektor 2: QSFP56  -  Color: Vand
Ring for lager
MELLANOX Act Fiber Hybrid ETH 100 GbE to 4x25 Gbe
MELLANOX Act Fiber Hybrid ETH 100 GbE to 4x25 Gbe
SKU: MFA7A50-C010
Konnektor 1: QSFP28  -  Color: Turkis
Forventes på lager: 03-08-2021
MELLANOX Actibe Fiber Cable (AOC), 25GbE, SFP28, 7m
Ring for lager
MELLANOX active fiber hybrid solution, 100GbE to 4x25GbE, QSFP28 to 4xSFP28, 5m
MELLANOX active fiber hybrid solution, 100GbE to 4x25GbE, QSFP28 to 4xSFP28, 5m
SKU: MFA7A50-C005
Konnektor 1: QSFP28  -  Color: Turkis
Ring for lager
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 10.0m
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 10.0m
SKU: MFA2P10-A010
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Turkis
Ring for lager
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 15.0m
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 15.0m
SKU: MFA2P10-A015
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Vand
På lager: 3
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 20.0m
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 20.0m
SKU: MFA2P10-A020
Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28
Ring for lager
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 3.0m
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 3.0m
SKU: MFA2P10-A003
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Turkis
Ring for lager
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 30.0m
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 30.0m
SKU: MFA2P10-A030
Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28
Ring for lager
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 5.0m
MELLANOX Active Optical Cable (AOC) 25GbE, SFP28, 5.0m
SKU: MFA2P10-A005
Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Vand
Ring for lager
MELLANOX Active Optical Cable - Hybrid 100GbE->4x25GbE SFP28, 3.0m
MELLANOX Active Optical Cable - Hybrid 100GbE->4x25GbE SFP28, 3.0m
SKU: MFA7A50-C003
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Color: Turkis
På lager: 20
MELLANOX Active Optical Module 1310nm, MPO, ETH+IB, PSM4
MELLANOX Active Optical Module 1310nm, MPO, ETH+IB, PSM4
SKU: MMS1C10-CM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ring for lager
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
SKU: MCX4111A-XCAT
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Ring for lager
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
SKU: MCX4421A-XCQN
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
Ring for lager
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
SKU: MCX4421A-ACAN
Hastighed: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
Ring for lager
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
SKU: MCX4421A-ACQN
Hastighed: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
Ring for lager
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
SKU: MCX4411A-ACAN
Hastighed: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
Ring for lager
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
SKU: MCX4411A-ACQN
Hastighed: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Ring for lager
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 Ex EN network inter
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 Ex EN network inter
SKU: MCX516A-CDAT
Hastighed: 100Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
På lager: 7
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 Ex VPI adapter card
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 Ex VPI adapter card
SKU: MCX556A-EDAT
Hastighed: 100Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Ring for lager
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 VPI adapter card, E
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 VPI adapter card, E
SKU: MCX555A-ECAT
Hastighed: 100Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Ring for lager
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 VPI adapter card, E
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 VPI adapter card, E
SKU: MCX556A-ECAT
Hastighed: 100Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Forventes på lager: 17-08-2021
MELLANOX Add Supp Sw Upd f/CML LNX S 40G/100G 1Y
Forventes på lager: 17-08-2021
MELLANOX Add Supp+Sw Upd f/CML Linux 1G 1Y f/Camp
Forventes på lager: 17-08-2021
MELLANOX Add Supp+Sw Upd f/CML LNX Half Den L 1Y
Viser 1-60 af 588 produkter 1 2 3 4 5 ... 10 Næste