+45 70 21 70 21

Vent venligst...

MELLANOX Katalog

Viser 1-60 af 1901 produkter 1 2 3 4 5 ... 32 Næste
= På lager
= Ring for lager
Ring for lager
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+ , MM
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+ , MM
SKU: MFM1T02A-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ring for lager
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+, SM
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+, SM
SKU: MFM1T02A-LR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ring for lager
MELLANOX 10/100G 1U Open Ethernet
MELLANOX 10/100G 1U Open Ethernet
SKU: MSN2410-BB2F
Produkt: Ethernet  -  Porte: 56  -  Hastighed: 10Gbps
Ring for lager
MELLANOX 100GbE transceiver,  QSFP28, LC-LC, 1310nm, LR4 10k
Ring for lager
MELLANOX 1U IB SWITCH 36X QSFP PORTS ETHERNET GATEWAY                 IN CPNT
MELLANOX 1U IB SWITCH 36X QSFP PORTS ETHERNET GATEWAY IN CPNT
SKU: MSX6036G-2SFS
Produkt: Infiniband  -  Porte: 36  -  Hastighed: 40Gbps
Ring for lager
MELLANOX 40G QSFP+, MPO,
MELLANOX 40G QSFP+, MPO,
SKU: MC2210411-SR4
Produkt: Diverse
Ring for lager
MELLANOX Active fiber cable
MELLANOX Active fiber cable
SKU: MC2207312-050
Type: Ethernet  -  Connector 1: QSFP
Ring for lager
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-3 VPI adapter card, s
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-3 VPI adapter card, s
SKU: MCX353A-TCBT
Porte/kontakter: Fiber  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
Viser 1-60 af 1901 produkter 1 2 3 4 5 ... 32 Næste