+45 70 21 70 21

Vent venligst...

ASSMANN Electronic Katalog

Viser 1-60 af 165 produkter 1 2 3 Næste
= På lager
= Ring for lager
På lager: 1
ASSMANN Electronic 48 STK CD/DVD DIGITUS TASKE
ASSMANN Electronic 48 STK CD/DVD DIGITUS TASKE
SKU: 136019
Type: Case / Cover  -  Antal/Pakke: 48
Ring for lager
ASSMANN Electronic ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/ USB B M (plug)1m black
På lager: 5
ASSMANN Electronic Audio + USB kabelsæt for KVM-s
Ring for lager
ASSMANN Electronic CABLE TIE GR ACCS
Ring for lager
ASSMANN Electronic Data KAT5E F-UTP grå inst., 4x
ASSMANN Electronic Data KAT5E F-UTP grå inst., 4x
SKU: DK-1521-V-1
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
Ring for lager
ASSMANN Electronic Data KAT5E UTP grå inst., 4x2x
ASSMANN Electronic Data KAT5E UTP grå inst., 4x2x
SKU: ACU-4511-305
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
Ring for lager
ASSMANN Electronic Data KAT6 F-UTP Lilla inst., 4
ASSMANN Electronic Data KAT6 F-UTP Lilla inst., 4
SKU: DK-1623-VH-1
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
Ring for lager
ASSMANN Electronic Data KAT6 F-UTP Lilla inst., 4
ASSMANN Electronic Data KAT6 F-UTP Lilla inst., 4
SKU: DK-1623-VH-305
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
Ring for lager
ASSMANN Electronic Data KAT6 UTP grå inst., 4x2xA
ASSMANN Electronic Data KAT6 UTP grå inst., 4x2xA
SKU: ACU-4611-305
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
På lager: 3
ASSMANN Electronic Data KAT6 UTP lilla inst., 4x2
ASSMANN Electronic Data KAT6 UTP lilla inst., 4x2
SKU: DK-1611-V-1
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
På lager: 2
ASSMANN Electronic Data KAT6A U-FTP Blå inst., 4x
ASSMANN Electronic Data KAT6A U-FTP Blå inst., 4x
SKU: DK-1623-A-VH-1
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
På lager: 7
ASSMANN Electronic Data KAT6A U-FTP Blå inst., 4x
ASSMANN Electronic Data KAT6A U-FTP Blå inst., 4x
SKU: DK-1623-A-VH-305
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
På lager: 13
ASSMANN Electronic Digitus Gamekeys
ASSMANN Electronic Digitus Gamekeys
SKU: 310358
Platform: PC  -  Type: Accessories
På lager: 16
ASSMANN Electronic Digitus Gaming Joystick
ASSMANN Electronic Digitus Gaming Joystick
SKU: 310433
Platform: PC  -  Type: Pointing Device
På lager: 3
ASSMANN Electronic Digitus KVM Switch 1 til 2 P/S
Ring for lager
ASSMANN Electronic Ext. 3,5" HDD kabinet SATA til
ASSMANN Electronic Ext. 3,5" HDD kabinet SATA til
SKU: 297963
Disk Type: 3.5IN SATA  -  Installeret: 0GB  -  Max diske: 1  -  RAID: Nej  -  Tilslutning: USB  -  Type: Ekstern
På lager: 1
ASSMANN Electronic Fiber konverter til RJ45, (SC
ASSMANN Electronic Fiber konverter til RJ45, (SC
SKU: 562010
Type: Fiber  -  Connector 1: RJ-45
Ring for lager
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 50/125 10,0m, multimode, dublex,  OM4, purple
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 50/125 10,0m, multimode, dublex, OM4, purple
SKU: DK-2533-07-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
På lager: 8
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 1
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 1
SKU: DK-2532-10-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
Ring for lager
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 2
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 2
SKU: DK-2532-02-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
Ring for lager
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 7
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 7
SKU: DK-2532-07-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
Viser 1-60 af 165 produkter 1 2 3 Næste