+45 70 21 70 21

Vent venligst...

ASSMANN Electronic Katalog

Viser 1-60 af 161 produkter 1 2 3 Næste
= På lager
= Ring for lager
Ring for lager
ASSMANN Electronic ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/ USB B M (plug)1m black
Ring for lager
ASSMANN Electronic CABLE TIE GR ACCS
Ring for lager
ASSMANN Electronic Data KAT5E F-UTP grå inst., 4x2xAWG24,  PVC, PE, UL, 100 meter I Box
Ring for lager
ASSMANN Electronic Data KAT5E UTP grå inst., 4x2xAWG24,  PVC, CCA, 305 meter, I Box
Ring for lager
ASSMANN Electronic Data KAT6 F-UTP Lilla inst., 4x2xAWG23,  LSZH, HD-PE, UL, ETL, 100 meter i Box
Ring for lager
ASSMANN Electronic Data KAT6 F-UTP Lilla inst., 4x2xAWG23,  LSZH, HD-PE, UL, ETL, 305 meter på tromle
Ring for lager
ASSMANN Electronic Data KAT6 UTP grå inst., 4x2xAWG23,  PVC, CCA, 305 meter, I Box
På lager: 3
ASSMANN Electronic Data KAT6 UTP lilla inst., 4x2xAWG23,  PVC, PE, UL, 100 meter i Box
På lager: 2
ASSMANN Electronic Data KAT6A U-FTP Blå inst., 4x2xAWG23,  LSZH, HD-PE, UL, ETL, 100 meter i Box
På lager: 3
ASSMANN Electronic Data KAT6A U-FTP Blå inst., 4x2xAWG23,  LSZH, HD-PE, UL, ETL, 305 meter på tromle
På lager: 13
ASSMANN Electronic Digitus Gamekeys
ASSMANN Electronic Digitus Gamekeys
SKU: 310358
Platform: PC  -  Type: Accessories
På lager: 16
ASSMANN Electronic Digitus Gaming Joystick
ASSMANN Electronic Digitus Gaming Joystick
SKU: 310433
Platform: PC  -  Type: Pointing Device
På lager: 3
ASSMANN Electronic Digitus KVM Switch 2-Port PS2
På lager: 19
ASSMANN Electronic Digitus USB-C han til USB Micro B hun, 0,1m sort.USB 3.1 han til Micro B hun 2.0
ASSMANN Electronic Digitus USB-C han til USB Micro B hun, 0,1m sort.USB 3.1 han til Micro B hun 2.0
SKU: AK-300316-001-S
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: micro USB B
Ring for lager
ASSMANN Electronic Displayport kabel  10m, Med forstærker V 1.2. 4K/2K 60Hz, CE, Han : han, sort
Ring for lager
ASSMANN Electronic Displayport kabel  15m, Med forstærker V 1.2. 4K/2K 60Hz, CE, Han : han, sort
Ring for lager
ASSMANN Electronic Displayport kabel  20m, Med forstærker V 1.2. 4K/2K 60Hz, CE, Han : han, sort
Ring for lager
ASSMANN Electronic Ext. 3,5" HDD kabinet SATA til USB 3.0, Skrueløs montering. Inkl. strømforsyning,  og USB kabel
ASSMANN Electronic Ext. 3,5" HDD kabinet SATA til USB 3.0, Skrueløs montering. Inkl. strømforsyning, og USB kabel
SKU: 297963
Disk Type: 3.5IN SATA  -  Installeret: 0GB  -  Max diske: 1  -  RAID: Nej  -  Tilslutning: USB  -  Type: Ekstern
Ring for lager
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 50/125 7,0m, multimode, dublex,  OM4, lilla
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 50/125 7,0m, multimode, dublex, OM4, lilla
SKU: DK-2533-07-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
Viser 1-60 af 161 produkter 1 2 3 Næste